- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Reflektory
- Reflektory (osvetlenie) s bielym svetlom (LED)
- SOLÁRNY REFLEKTOR LED S POHYBOVÝM SENZOROM AD-SL-6108BLR4
SOLÁRNY REFLEKTOR LED S POHYBOVÝM SENZOROM AD-SL-6108BLR4
- Kompletné špecifikácie
SOLÁRNY REFLEKTOR LED S POHYBOVÝM SENZOROM AD-SL-6108BLR4Skladom48,04 EUR39,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Svetelný tok: 500 lm ; Farba svetla: Neutrálny, 4000 K ; Súmrakové čidlo; Napájanie: 3.7 V DC - 3000 mAh Batéria Li-Ion ; Aktívny výkon: 5 W ; Vybrané vlastnosti: Fotovoltaický panel, polykryštalický - Zabudovaný PIR detektor - Zabudovaný ; Index of Protection: IP65 ;
| Svetelný tok: | 500 lm |
| Farba svetla: | Neutrálny, 4000 K |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 3.7 V DC - 3000 mAh Batéria Li-Ion |
| Aktívny výkon: | 5 W |
| CRI: | 80 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) + PC - Odolnosť na žiarenie UV |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.61 kg |
| Rozmery: | 234 x 150 x 34 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





