- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Reflektory
- Reflektory (osvetlenie) s bielym svetlom (LED)
- SOLÁRNY REFLEKTOR LED S POHYBOVÝM SENZOROM AD-SL-6467BLR4
SOLÁRNY REFLEKTOR LED S POHYBOVÝM SENZOROM AD-SL-6467BLR4
- Kompletné špecifikácie
SOLÁRNY REFLEKTOR LED S POHYBOVÝM SENZOROM AD-SL-6467BLR4Skladom34,92 EUR28,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Svetelný tok: 1200 lm ; Farba svetla: Neutrálny, 4000 K ; Súmrakové čidlo; Napájanie: 3.7 V DC - 3000 mAh Batéria Li-Ion ; Aktívny výkon: 10 W ; Vybrané vlastnosti: Fotovoltaický panel Pripojovací kábel 2m PIR detektor - Zabudovaný ; Index of Protection: IP54 ;
| Svetelný tok: | 1200 lm |
| Farba svetla: | Neutrálny, 4000 K |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 3.7 V DC - 3000 mAh Batéria Li-Ion |
| Aktívny výkon: | 10 W |
| CRI: | 80 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | PC |
| Index of Protection: | IP54 |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| Rozmery: | 300 x 190 x 160 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






