- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Reflektory
- Reflektory (osvetlenie) s bielym svetlom (LED)
- SOLÁRNY REFLEKTOR LED S POHYBOVÝM SENZOROM PIONEER-120 VOLT Polska
SOLÁRNY REFLEKTOR LED S POHYBOVÝM SENZOROM PIONEER-120 VOLT Polska
- Kompletné špecifikácie
SOLÁRNY REFLEKTOR LED S POHYBOVÝM SENZOROM PIONEER-120 VOLT PolskaSkladom46,90 EUR38,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Svetelný tok: 1100 lm ; Napájanie: 15000 mAh Batéria Li-Ion ; Solar panel: 13 W ; Vybrané vlastnosti: Fotovoltaický panel, PIR detektor - Zabudovaný ;
| Svetelný tok: | 1100 lm |
| Napájanie: | 15000 mAh Batéria Li-Ion |
| Solar panel: | 13 W |
| Uhol osvetlenia: | 120 ° |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál: | ABS |
| Hmotnosť: | 1.88 kg |
| Rozmery: | 530 x 270 x 70 mm |
| Výrobca / Značka: | VOLT Polska |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




