- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Iné poplachové príslušenstvo
- SONDA ZAPLAVENIA VODOU FPX-1-BR K UNIVERZÁLNEMU SENZORU AXD-200 SATEL
SONDA ZAPLAVENIA VODOU FPX-1-BR K UNIVERZÁLNEMU SENZORU AXD-200 SATEL
- Kompletné špecifikácie
SONDA ZAPLAVENIA VODOU FPX-1-BR K UNIVERZÁLNEMU SENZORU AXD-200 SATELSkladom6,02 EUR4,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dĺžka kábla snímača: 3 m ; Farba: Hnedá ;
| Detekcia: | Voda |
| Dĺžka kábla snímača: | 3 m |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Poplachová signalizácia: | ![]() |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | ![]() |
| Napájanie: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Hnedá |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 34 x 14 x 7.5 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





