- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Autonómne
- SONDA ZEMNÉHO PLYNU (METÁNU) A LPG (PROPÁN-BUTÁN) GD-00A2
SONDA ZEMNÉHO PLYNU (METÁNU) A LPG (PROPÁN-BUTÁN) GD-00A2
- Kompletné špecifikácie
SONDA ZEMNÉHO PLYNU (METÁNU) A LPG (PROPÁN-BUTÁN) GD-00A2Skladom32,23 EUR26,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Zemný plyn (metán), Plyn LPG (propan-bután) ; Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: < 10% nižšia medza výbušnosti ; Autodiagnostika;
| Detekcia: | Zemný plyn (metán), Plyn LPG (propan-bután) |
| Poplachová signalizácia: | |
| Koncentrácia plynu na spustenie poplachu: | < 10% nižšia medza výbušnosti |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.30 kg |
| Rozmery: | 110 x 70 x 45 mm |
| Dĺžka káblu: | 1500 mm |
| Výrobca / Značka: | EURA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





