- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Detektory pohybu - 230V
- STROPNÝ DETEKTOR POHYBU SO SENZOROM PRÍTOMNOSTI OR-CR-271/B AC 230V ORNO
STROPNÝ DETEKTOR POHYBU SO SENZOROM PRÍTOMNOSTI OR-CR-271/B AC 230V ORNO
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DETEKTOR POHYBU SO SENZOROM PRÍTOMNOSTI OR-CR-271/B AC 230V ORNOSkladom34,15 EUR27,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Uhol detekcie: 360 ° ; Dosah: max. 20 m ; Použitie: Na vnútorné použitie ; Farba: Čierny ;
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Uhol detekcie: | 360 ° |
| Dosah: | max. 20 m |
| Použitie: | |
| Regulácia citlivosti: | < 3 ... 2000 Lux (ručná regulácia) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.2 ... 6 m (montované pod stropom) |
| Doba signalizácie narušenia: | 10 s ... 30 minút |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Spôsoby montáže: | |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP44 |
| Napájanie: | 230 V AC @ 50Hz |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Rozmery: | 111 x 111 x 74 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






