- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Adaptéry
- STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1271ZJ-110(BLACK) Hikvision
STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1271ZJ-110(BLACK) Hikvision
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1271ZJ-110(BLACK) HikvisionSkladom72,41 EUR58,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Nosnosť: 4.5 kg ; Priemer úchytu: Ø 110 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 500 mm ;
| Nosnosť: | 4.5 kg |
| Priemer úchytu: | Ø 110 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 500 mm |
| Hmotnosť: | 1.27 kg |
| Rozmery: | Ø 150 x 500 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701727 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




