- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Adaptéry
- STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1271ZJ-110 Hikvision
STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1271ZJ-110 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1271ZJ-110 HikvisionSkladom72,36 EUR58,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 110 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 543 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 110 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 543 mm |
| Hmotnosť: | 1.25 kg |
| Rozmery: | Ø 151 x 543 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700313 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




