- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky kamier s pripevnením 1/4"
- STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1299ZJ Hikvision
STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1299ZJ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1299ZJ HikvisionSkladom18,95 EUR15,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 198 mm ;
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 198 mm |
| Hmotnosť: | 0.165 kg |
| Rozmery: | Ø 77 x 198 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701248 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




