- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Adaptéry
- STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1661ZJ-6D Hikvision
STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1661ZJ-6D Hikvision
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1661ZJ-6D HikvisionSkladom125,13 EUR101,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Nosnosť: max. 10 kg ; Priemer úchytu: Ø 250 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision Speed Dome ; Materiál: Zliatina hliníka + Nerezová oceľ ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 247 mm ;
| Nosnosť: | max. 10 kg |
| Priemer úchytu: | Ø 250 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision Speed Dome - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Materiál: | Zliatina hliníka + Nerezová oceľ |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 247 mm |
| Hmotnosť: | 1.338 kg |
| Rozmery: | Ø 250 x 247 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302702657 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




