- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Adaptéry
- STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1662ZJ Hikvision
STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1662ZJ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1662ZJ HikvisionSkladom55,02 EUR44,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 47.4 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision - Speed Dome ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 500 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 47.4 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Speed Dome |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 500 mm |
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| Rozmery: | Ø 116.5 x 500 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700180 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





