- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky na podvesené stropy
- STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1671ZJ-SDM9 Hikvision
STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1671ZJ-SDM9 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1671ZJ-SDM9 HikvisionSkladom56,65 EUR46,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet otvorov: 3 ; Nosnosť: max. 10 kg ; Materiál: Oceľ - práškovo lakovaná + Plast ; Farba: Čierny ;
| Počet otvorov: | 3 |
| Nosnosť: | max. 10 kg |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision Speed Dome - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Materiál: | Oceľ - práškovo lakovaná + Plast |
| Farba: | Čierny |
| Priemer montážného otvoru: | Ø 47.4 mm |
| Hmotnosť: | 0.85 kg |
| Rozmery: | Ø 233 x 138 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701158 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




