- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky na podvesené stropy
- STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY DS-1227ZJ-DM37 Hikvision
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY DS-1227ZJ-DM37 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY DS-1227ZJ-DM37 HikvisionSkladom60,36 EUR49,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určený pre guľaté kamery; Vzdialenosti montážnych otvorov: 46 x 83.5 mm ; Počet otvorov: 4 ; Nosnosť: 3 kg ; Materiál: Oceľ, Zliatina hliníka ; Farba: Biela ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 46 x 83.5 mm |
| Počet otvorov: | 4 |
| Nosnosť: | 3 kg |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Materiál: | Oceľ, Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela |
| Priemer montážného otvoru: | Ø 207 mm |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| Rozmery: | Ø 225 x 98.2 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302702113 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





