- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky na podvesené stropy
- STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY DS-1227ZJ Hikvision
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY DS-1227ZJ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY DS-1227ZJ HikvisionSkladom46,14 EUR37,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určený pre guľaté kamery; Vzdialenosti montážnych otvorov: 46 x 84 mm ; Počet otvorov: 4 ; Materiál: Plast / Hliník ; Farba: Biela ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 46 x 84 mm |
| Počet otvorov: | 4 |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Plast / Hliník |
| Farba: | Biela |
| Priemer montážného otvoru: | Ø 180 mm |
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| Rozmery: | Ø 210 x 87 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700028 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




