- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky na podvesené stropy
- STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY DS-1249ZJ Hikvision
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY DS-1249ZJ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY DS-1249ZJ HikvisionSkladom15,82 EUR12,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určený pre guľaté kamery; Nosnosť: 4.5 kg ; Materiál: Plast ; Farba: Biela ;
| Nosnosť: | 4.5 kg |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | Ø 169.4 x 14.6 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700103 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




