- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky na podvesené stropy
- STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY PFB201C DAHUA
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY PFB201C DAHUA
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY PFB201C DAHUASkladom55,93 EUR45,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určený pre guľaté kamery; Vzdialenosti montážnych otvorov: 121 mm ; Počet otvorov: 3 ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 121 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Priemer montážného otvoru: | Ø 185 mm |
| Hmotnosť: | 0.574 kg |
| Rozmery: | Ø 211 x 88 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




