- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- STROPNÝ DRŽIAK PRE TV ALEBO MONITOR BRATECK-LCD-CM344
STROPNÝ DRŽIAK PRE TV ALEBO MONITOR BRATECK-LCD-CM344
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DRŽIAK PRE TV ALEBO MONITOR BRATECK-LCD-CM344Skladom18,95 EUR15,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak určený na montáž na strope; Veľkostný rozsah obrazovky: 23 " ... 55 " ; Nosnosť: 20 kg ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75, 100, 100 x 200, 200, 200 x 300, 300, 200 x 400, 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 23 " ... 55 " |
| Nosnosť: | 20 kg |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -90 ° ... 0 ° |
| Vodorovné otáčanie: | -45 ° ... 45 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1.8 kg |
| Rozmery: | 520 ... 614 x 435 x 165 mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





