- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Detektory pohybu - 230V
- STROPNÝ MIKROVLNNÝ DETEKTOR POHYBU OR-CR-212 AC 230V ORNO
STROPNÝ MIKROVLNNÝ DETEKTOR POHYBU OR-CR-212 AC 230V ORNO
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ MIKROVLNNÝ DETEKTOR POHYBU OR-CR-212 AC 230V ORNOSkladom20,93 EUR17,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detektor je určený na automatickú kontrolu zapínania osvetlenia zvonku budovy (alebo iného elektrického zariadenia) po detekcii pohybu v blízkosti jeho inštalácie; Typ snímača: Mikrovlny (MW) ; Frekvenčné pásmo mikrovĺn: 5.8 GHz ; Uhol detekcie: 360 ° ; Dosah: 1 ... 8 m ; Použitie: Na vnútorné použitie, Montáž do stropu ; Farba: Biela ;
| Typ snímača: | Mikrovlny (MW) |
| Frekvenčné pásmo mikrovĺn: | 5.8 GHz |
| Výkon vysielača: | < 0.2 mW |
| Uhol detekcie: | 360 ° |
| Dosah: | 1 ... 8 m |
| Použitie: | |
| Regulácia citlivosti: | 3 ... 2000 Lux (ručná regulácia) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.2 ... 4 m (montované pod stropom) |
| Doba signalizácie narušenia: | 10 ± 3 s ... 12 ± 1 minút |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP20 |
| Napájanie: | 230 V AC @ 50Hz |
| Spotreba energie: | 0.9 W (práca) |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.114 kg |
| Rozmery: | Ø 95.5 x 43.5 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





