- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR detektory - 230V
- STROPNÝ PIR DETEKTOR MD-06B7 AC 230V
STROPNÝ PIR DETEKTOR MD-06B7 AC 230V
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ PIR DETEKTOR MD-06B7 AC 230VSkladom20,11 EUR16,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pasívny infračervený detektor na montáž na strop; Detektor je určený na automatickú kontrolu zapínania osvetlenia zvonku budovy (alebo iného elektrického zariadenia) po detekcii pohybu v blízkosti jeho inštalácie; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Uhol detekcie: 360 ° ; Dosah: 22 m (max) ; Použitie: Na vnútorné použitie ; Farba: Biela ;
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Uhol detekcie: | 360 ° |
| Dosah: | 22 m (max) |
| Použitie: | Na vnútorné použitie - Povrchové |
| Regulácia citlivosti: | 3 ... 2000 Lux (ručná regulácia) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.2 ... 6 m (montované pod stropom) |
| Doba signalizácie narušenia: | 10 s ... 30 minút (ručná regulácia) |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 2000 W (rezistenčné zaťaženie) 1000 W (induktívna záťaž) |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Napájanie: | 220 V ... 240 V AC @ 50Hz |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -18 ... 40 °C |
| Trieda ochrany: | IP20 |
| Hmotnosť: | 0.140 kg |
| Rozmery: | 102 x 101 x 59 mm |
| Výrobca / Značka: | EURA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





