- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Detektory pohybu - 230V
- STROPNÝ PIR DETEKTOR OR-CR-241/B AC 230V ORNO
STROPNÝ PIR DETEKTOR OR-CR-241/B AC 230V ORNO
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ PIR DETEKTOR OR-CR-241/B AC 230V ORNOSkladom16,20 EUR13,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Uhol detekcie: 360 ° ; Dosah: Ø 6 m ; Použitie: Pre vnútorné a vonkajšie aplikácie ;
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Uhol detekcie: | 360 ° |
| Dosah: | Ø 6 m |
| Použitie: | Pre vnútorné a vonkajšie aplikácie |
| Regulácia citlivosti: | 3 Lux ... 2000 Lux |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2 ... 2.4 m |
| Nastavenie držiaku: | ![]() |
| Nastavenie času zapnutia osvetlenia: | 10 s ... 15 minút |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 2000 W (rezistenčné zaťaženie) 500 W (indukčná alebo kapacitná záťaž – napr. LED lampa) |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Čierna matná |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | Ø 115 x 22 mm |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 40 °C |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





