- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- Káblové snímače PIR - SATEL
- STROPNÝ PIR DETEKTOR SLIM-R-PIR-AC SATEL
STROPNÝ PIR DETEKTOR SLIM-R-PIR-AC SATEL
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ PIR DETEKTOR SLIM-R-PIR-AC SATELSkladom28,22 EUR22,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: z výšky 2.4 m oblasť 56 m² z výšky 3 m oblasť 80 m² ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | z výšky 2.4 m oblasť 56 m² z výšky 3 m oblasť 80 m² |
| Regulácia citlivosti: | Potenciometer |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.4 m ... 3.5 m |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 8 A / 250 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Napájanie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | Ø 130 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





