- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR detektory - 230V
- STROPNÝ SNÍMAČ POHYBU OR-CR-264 AC 230V ORNO
STROPNÝ SNÍMAČ POHYBU OR-CR-264 AC 230V ORNO
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ SNÍMAČ POHYBU OR-CR-264 AC 230V ORNOSkladom18,06 EUR14,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pasívny infračervený detektor na montáž na strop; Detektor je určený na automatickú kontrolu zapínania osvetlenia zvonku budovy (alebo iného elektrického zariadenia) po detekcii pohybu v blízkosti jeho inštalácie; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Uhol detekcie: 360 ° ; Dosah: max. 8 m ; Použitie: Na vnútorné použitie ; Farba: Biela ;
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Uhol detekcie: | 360 ° |
| Dosah: | max. 8 m |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Regulácia citlivosti: | 3 ... 2000 Lux (ručná regulácia) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.2 ... 4 m (montované pod stropom) |
| Doba signalizácie narušenia: | 10 s ... 15 minút |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 2000 W |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Spotreba energie: | 0.5 W |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 230 V AC @ 50Hz |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





