- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Rádiokomunikácia
- SÚPRAVA 2 RÁDIOTELEFÓNOV PMR MOTOROLA-T82/EXTREME 446.1 MHz ... 446.2 MHz
SÚPRAVA 2 RÁDIOTELEFÓNOV PMR MOTOROLA-T82/EXTREME 446.1 MHz ... 446.2 MHz
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA 2 RÁDIOTELEFÓNOV PMR MOTOROLA-T82/EXTREME 446.1 MHz ... 446.2 MHzSkladom108,73 EUR88,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 ks. ; Rozsah frekvencie: 446.1 MHz ... 446.2 MHz ; Počet pamäťových buniek: 16 ; Výstupný výkon: 0.5 W ;
| V balení: | 2 ks. |
| Rozsah frekvencie: | 446.1 MHz ... 446.2 MHz |
| Krok frekvencie: | 12.5 kHz |
| Počet pamäťových buniek: | 16 |
| Výstupný výkon: | 0.5 W |
| Anténny konektor: | ![]() |
| Zabudovaný reproduktor: | ![]() |
| Práca s posúvačom (pre striedače): | ![]() |
| Selektívne vyvolanie: | ![]() |
| Zamykanie klávesnice: | ![]() |
| Typ modulácie: | F3E (FM) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IPX4 |
| Farba: | Čierny + Oranžový |
| Napájanie: | 3 x 1.2 V Akumulátory Ni-MH (súčasťou balenia) alebo 3 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 181 x 56 x 33 |
| Výrobca / Značka: | Motorola |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






