- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Ostatné zariadenia
- SÚPRAVA KONVERTOROV UTP / 2-WIRE NA PRENOS LAN+POE ETH-2WIRE-A-SET KOMPLET 2 KS. ATTE
SÚPRAVA KONVERTOROV UTP / 2-WIRE NA PRENOS LAN+POE ETH-2WIRE-A-SET KOMPLET 2 KS. ATTE
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA KONVERTOROV UTP / 2-WIRE NA PRENOS LAN+POE ETH-2WIRE-A-SET KOMPLET 2 KS. ATTESkladom148,20 EUR120,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps ; Dosah prenosu: 300 m @ 100 Mbps : 2-wire, 800 m @ 10 Mbps : 2-wire ;
| Konektory: | |
| Porty LAN: | 1 ks. RJ45 10 / 100 Mbps |
| Svorkovnica: | ETH-2WIRE-A-TX : ("+/-": piny 1, 2; "+/-": piny 3, 6) alebo ("+/-": piny 4, 5; "+/-": piny 7, 8) ("+": piny 3, 6 / 4, 5; "-": piny 1, 2 / 7, 8) |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps |
| Dosah prenosu: | |
| LED indikátory: | |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | ETH-2WIRE-A-TX : |
| Spotreba energie: | 1.35 W (celkom) |
| Kryt: | Plast (polykarbonát) |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 0.028 kg (samostatný prvok) |
| Rozmery: | 73 x 51 x 23 mm (samostatný prvok) |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




