- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Ostatné zariadenia
- SÚPRAVA KONVERTOROV UTP / 2-WIRE NA PRENOS LAN+POE ETH10-2WIRE-A-SET KOMPLET 2 KS. ATTE
SÚPRAVA KONVERTOROV UTP / 2-WIRE NA PRENOS LAN+POE ETH10-2WIRE-A-SET KOMPLET 2 KS. ATTE
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA KONVERTOROV UTP / 2-WIRE NA PRENOS LAN+POE ETH10-2WIRE-A-SET KOMPLET 2 KS. ATTESkladom116,80 EUR94,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prenosová rýchlosť: 10 Mbps ; Dosah prenosu: 1000 m @ 2-wire ;
| Konektory: | |
| Porty LAN: | 1 ks. RJ45 10 Mbps |
| Popis konektorov: | ETH10-2WIRE-A-TX : ("+/-": piny 1, 2; "+/-": piny 3, 6) alebo ("+/-": piny 4, 5; "+/-": piny 7, 8) ("-": piny 1, 2; "+": piny 3, 6; "+": piny 4, 5; "-": piny 7, 8) |
| Prenosová rýchlosť: | 10 Mbps |
| Dosah prenosu: | 1000 m @ 2-wire |
| LED indikátory: | |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | ETH10-2WIRE-A-TX : |
| Spotreba energie: | 0.7 W (celkom) |
| Kryt: | Umelá hmota (PC) |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg (samostatný prvok) |
| Rozmery: | 51 x 51 x 23 mm (samostatný prvok) |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




