- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Ostatné zariadenia
- SÚPRAVA KONVERTOROV UTP / COAXIAL NA PRENOS LAN+POE XCOAX4-SET KOMPLET 2 KS. ATTE
SÚPRAVA KONVERTOROV UTP / COAXIAL NA PRENOS LAN+POE XCOAX4-SET KOMPLET 2 KS. ATTE
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA KONVERTOROV UTP / COAXIAL NA PRENOS LAN+POE XCOAX4-SET KOMPLET 2 KS. ATTESkladom148,30 EUR120,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dosah prenosu: < 1000 m @ Koncentrický kábel ;
| Konektory: | |
| Porty LAN: | 1 ks. RJ45 100 Mbps |
| Popis konfigurácie portu LAN+PoE: | PoE IN - Passive PoE ≤ 30 W, PoE (802.3at) ≤ 30 W, PoE (802.3af) ≤ 15 W ("+/-": piny 1, 2; "+/-": piny 3, 6) alebo ("+/-": piny 4, 5; "+/-": piny 7, 8) Port LAN 10/100Mb alebo LAN + PoE OUT - PoE (802.3bt) ≤ 60 W, PoE (802.3at) ≤ 30 W, PoE (802.3af) ≤ 15 W |
| Dosah prenosu: | < 1000 m @ Koncentrický kábel < 100 m @ xCOAX4-SW - Switch PoE < 100 m @ xCOAX4-CAM - KAMERA IP |
| LED indikátory: | |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | xCOAX4-SW : |
| Spotreba energie: | 1.35 W (celkom) |
| Kryt: | Umelá hmota (PC) |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 0.033 kg (samostatný prvok) |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





