- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Iné poplachové príslušenstvo
- SYNTETIZÁTOR HLASU SM-2 SATEL
SYNTETIZÁTOR HLASU SM-2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
SYNTETIZÁTOR HLASU SM-2 SATELSkladom32,60 EUR26,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hlasový syntetizátor prehrá hlasovú správu po telefóne v prípade, keď je použité oznámenie poplachu; Spolupráca: INTEGRA, CA-64, CA-10, CA-6, GSM-4S ; Dĺžka správy: max. 16 s ; Napájanie: 9 V ... 12 V DC ;
| Spolupráca: | INTEGRA, CA-64, CA-10, CA-6, GSM-4S |
| Dĺžka správy: | max. 16 s |
| Audio výstupy: | |
| Mikrofón: | Zabudovaný |
| Signalizácia stavu práce: | LED indikátor - záznam správy |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 9 V ... 12 V DC |
| Spotreba prúdu - pohotovostný režim: | 3 mA |
| Maximálny odber prúdu: | 18 mA |
| Environmentálna trieda: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.035 kg |
| Rozmery: | 65 x 43 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




