- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Satel BE WAVE
- TEMPERATURE, HUMIDITY AND PRESSURE WIRELESS SENSOR ATPH-200-DG BE WAVE SATEL
TEMPERATURE, HUMIDITY AND PRESSURE WIRELESS SENSOR ATPH-200-DG BE WAVE SATEL
- Kompletné špecifikácie
TEMPERATURE, HUMIDITY AND PRESSURE WIRELESS SENSOR ATPH-200-DG BE WAVE SATELSkladom109,20 EUR88,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: BE WAVE systém ; Meranie: Teplota, relatívna vlhkosť, air pressure ; Rozsah meraní: Teplota : -10 °C ... 55 °C ± 0.2 °C, relatívna vlhkosť : 0 % ... 100 % ± 1.5 %, air pressure : 260 hPa ... 1260 hPa ± 0.1 hPa ; Frekvenčné pásmo: 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): < 600 m ; Farba: Tmavý grafit ; Doba zálohy: ~ 5 roky ;
| Spolupráca: | BE WAVE systém |
| Meranie: | |
| Rozsah meraní: | |
| Rozlíšenie merania: | |
| Frekvenčné pásmo: | 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | < 600 m |
| Kontakt chránený proti neoprávnenej manipulácii: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Spolupráca s ovládačmi radu Smart-Hub : |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Tmavý grafit |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Napájanie: | 1 x CR123A 3 V (súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | 48 µA (režim Standby) |
| Doba zálohy: | ~ 5 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 20 x 102 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





