- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Káblové
- TEPELNÝ A DYMOVÝ DETEKTOR TSD-1 SATEL
TEPELNÝ A DYMOVÝ DETEKTOR TSD-1 SATEL
- Kompletné špecifikácie
TEPELNÝ A DYMOVÝ DETEKTOR TSD-1 SATELSkladom36,40 EUR29,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: dym, teplo ; Konfigurácia typu linky: NO/NC/2EOL ; Signalizácia znečistenia komory; Maximálna stála teplota oznámenia poplachu: 65 °C ;
| Detekcia: | dym, teplo |
| Poplachová signalizácia: | |
| Konfigurácia typu linky: | NO/NC/2EOL |
| Signalizácia znečistenia komory: | ![]() |
| Minimálna stála teplota oznámenia poplachu: | 54 °C |
| Maximálna stála teplota oznámenia poplachu: | 65 °C |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 40 mA / 16 V DC |
| Napájanie: | 12 V DC / 0.25 ... 24 mA |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % ± 3 % |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.150 kg |
| Rozmery: | Ø 107 x 60 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





