- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Bezdrôtové
- TEPLOCITLIVÝ DETEKTOR PRÍTOMNOSTI OSÔB HM-TD1017-2/QW-HS121 HIKMICRO
TEPLOCITLIVÝ DETEKTOR PRÍTOMNOSTI OSÔB HM-TD1017-2/QW-HS121 HIKMICRO
- Kompletné špecifikácie
TEPLOCITLIVÝ DETEKTOR PRÍTOMNOSTI OSÔB HM-TD1017-2/QW-HS121 HIKMICROSkladom803,36 EUR653,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Hikvision ; Možnosti prevádzky: Termovízny detektor ; Dosah detekcie: 3 m ; Uhol detekcie: 90 ° ; Čidlo: Nechladený mikrobolometer VOx ; Veľkosť matrice: 160 x 120 px ; Objektív: 1.9 mm ; Rozlíšenie: 1280 x 720 ; Rozsah merania teploty: -20 °C ... 200 °C ; Sieťové rozhranie: 2.4 GHz - Wi-Fi ; Rozhranie RS-485; Farba: Biela ; Napájanie: 5 ... 16 V DC, PoE ;
| Spolupráca: | Hikvision |
| Možnosti prevádzky: | Termovízny detektor |
| Dosah detekcie: | 3 m |
| Uhol detekcie: | 90 ° |
| Poplachová signalizácia: | Výstup relé |
KAMERA S TERMOVÍZIOU:
| Čidlo: | Nechladený mikrobolometer VOx |
| Veľkosť matrice: | 160 x 120 px |
| Rozostup obrazových bodov: | 17 µm |
| Tepelná citlivosť (NETD): | ≤ 50 mK @ 25 °C F1.1 |
| Spektrálny rozsah: | 8 µm ... 14 µm |
| Objektív: | 1.9 mm |
| Uhol záberu: | 90 ° |
| Rozlíšenie: | 1280 x 720 - 720p , 704 x 576 640 x 480 352 x 288 320 x 240 |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 720p |
| Rozsah merania teploty: | -20 °C ... 200 °C |
| Presnosť merania teploty: | ± 8 °C |
Všeobecné informácie:
| Sieťové rozhranie: | 2.4 GHz - Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n |
| Bezpečnostné opatrenie: | WEP 64/128-bit, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 8000 - aplikácia iVMS-4200 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 0 / 1 |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Odporúčaná výška inštalácie: | max. 2.8 m |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 3.5 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, litovčina, lotyština, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | HIKMICRO |
| SAP Code: | 305401641 |
| Záruka: | 10 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





