- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Káblové
- TEPLOTNÝ SNÍMAČ DS-T2 PRE MODUL GPRS-A SATEL
TEPLOTNÝ SNÍMAČ DS-T2 PRE MODUL GPRS-A SATEL
- Kompletné špecifikácie
TEPLOTNÝ SNÍMAČ DS-T2 PRE MODUL GPRS-A SATELSkladom31,28 EUR25,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: SATEL GPRS-A ; Detekcia: Meranie teploty ; Farba: Strieborný ;
| Spolupráca: | SATEL GPRS-A |
| Detekcia: | Meranie teploty |
| Poplachová signalizácia: | ![]() |
| Kontakt chránený proti neoprávnenej manipulácii: | ![]() |
| Dĺžka káblu: | 3 m |
| Farba: | Strieborný |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 110 °C |
| Hmotnosť: | 0.138 kg |
| Rozmery: | Ø 6 x 50 mm (čidlo) |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





