- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Iné poplachové príslušenstvo
- TLAČIDLO SIGNALIZÁCIE POŽIARU ROP-110/PL SATEL
TLAČIDLO SIGNALIZÁCIE POŽIARU ROP-110/PL SATEL
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO SIGNALIZÁCIE POŽIARU ROP-110/PL SATELSkladom37,60 EUR30,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Toto tlačidlo je zariadenie, ktoré okamžite spustí poplach a (alebo) spustí procedúru ohlásenia núdzovej situácie v chránenej inštalácii monitorovacej stanice; Použitie: CSP-104, CSP-108, CSP-204, CSP-208 ;
| Použitie: | CSP-104, CSP-108, CSP-204, CSP-208 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 9 V ... 30 V DC |
| Spotreba prúdu: | 25 mA (poplach) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.086 kg |
| Rozmery: | 87 x 87 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




