- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zostávajúce IP kamery
- TROJITÁ IP KAMERA IPC-MFW5241T2-E3-ASE-0360/1200/2500B WizMind 3 x 1080p 3.6 mm + 12 mm + 25 mm DAHUA
TROJITÁ IP KAMERA IPC-MFW5241T2-E3-ASE-0360/1200/2500B WizMind 3 x 1080p 3.6 mm + 12 mm + 25 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
TROJITÁ IP KAMERA IPC-MFW5241T2-E3-ASE-0360/1200/2500B WizMind 3 x 1080p 3.6 mm + 12 mm + 25 mm DAHUASkladom1 512,94 EUR1 230,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rad: WizMind ; Rozlíšenie: 3 x 1920 x 1080 ; Čidlo: 3 x 1/2.8 " ; Uhol záberu: 100.4 °, 29.5 °, 14.9 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 100 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Audio: 2 x Zabudovaný mikrofón ; Rozhranie: RS-485 ; Napájanie: 12 V DC, PoE (802.3af), ePoE ; Index of Protection: IP67 ;
| Rad: | WizMind |
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 3 x 1920 x 1080 - 1080p |
| Čidlo: | 3 x 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm - Kanál 1 + 12 mm - Kanál 2 + 25 mm - Kanál 3 |
| Uhol záberu: | 100.4 ° - Kanál 1 , 29.5 ° - Kanál 2 , 14.9 ° - Kanál 3 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 100 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 1TB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 / H.264H / H.264B |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 2 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 2.1 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) RS-485 |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 22.1 W @ 12 V DC ≤ 23.6 W @ PoE |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Biela |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 2.4 kg |
| Rozmery: | 279 x 140 x 124 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





