- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Kryty
- Kryty pre centrály
- UNIVERZÁLNY KRYT K DOSKÁM POPLACHOVÝCH CENTRÁL AWO-009 PULSAR
UNIVERZÁLNY KRYT K DOSKÁM POPLACHOVÝCH CENTRÁL AWO-009 PULSAR
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY KRYT K DOSKÁM POPLACHOVÝCH CENTRÁL AWO-009 PULSARSkladom44,21 EUR35,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Miesto pre batériu: 7 Ah / 12 V ; Ochrana proti sabotáži: Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia ; Použitie: Centrály: Satel, Risco, DSC, Paradox, Pyronix, Crow, Summit, Roel, EBS, TELMOR ;
| Transformátor: | 40 VA |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Miesto pre batériu: | 7 Ah / 12 V |
| Ochrana proti sabotáži: | Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia |
| Zaťažiteľnosť výstupu TAMPER: | max. 500 mA @ 50 V DC |
| Index of Protection: | IP20 |
| Použitie: | Centrály: Satel, Risco, DSC, Paradox, Pyronix, Crow, Summit, Roel, EBS, TELMOR - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Napájací adaptér priložený: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 2.42 kg |
| Rozmery: | 255 x 255 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





