- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Jazýčkový kontakt
- Jazýčkový magnetický spínač
- VALCOVITÝ MAGNETICKÝ KONTAKT B-2S SATEL
VALCOVITÝ MAGNETICKÝ KONTAKT B-2S SATEL
- Kompletné špecifikácie
VALCOVITÝ MAGNETICKÝ KONTAKT B-2S SATELSkladom3,80 EUR3,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: 100 V ; Maximálny spínací prúd: 500 mA ; Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 25 mm ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 27 mm ; Farba: Biela ;
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: | 100 V |
| Maximálny spínací prúd: | 500 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 25 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 27 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Malé rozmery |
| Farba: | Biela |
| Rozmery: | 27 x 6.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




