- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Jazýčkový kontakt
- Jazýčkový magnetický spínač
- VALCOVITÝ MAGNETICKÝ KONTAKT K-2-2E SATEL
VALCOVITÝ MAGNETICKÝ KONTAKT K-2-2E SATEL
- Kompletné špecifikácie
VALCOVITÝ MAGNETICKÝ KONTAKT K-2-2E SATELSkladom7,28 EUR5,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: 20 V ; Maximálny spínací prúd: 20 mA ; Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 28 mm ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 40 mm ; Vybrané vlastnosti: EOL rezistory - 1.1 kΩ 2EOL/NC ; Farba: Biela ;
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: | 20 V |
| Maximálny spínací prúd: | 20 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 28 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 40 mm |
| Vybrané vlastnosti: | EOL rezistory - 1.1 kΩ 2EOL/NC |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Rozmery: | 28 x 8.8 x 9.8 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




