- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Jazýčkový kontakt
- Jazýčkový magnetický spínač
- VALCOVITÝ MAGNETICKÝ KONTAKT MC340 ALARMTECH
VALCOVITÝ MAGNETICKÝ KONTAKT MC340 ALARMTECH
- Kompletné špecifikácie
VALCOVITÝ MAGNETICKÝ KONTAKT MC340 ALARMTECHSkladom10,56 EUR8,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: 48 V DC ; Maximálny spínací prúd: 500 mA ; Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 21 mm ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 25 mm ; Farba: Biela ;
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: | 48 V DC |
| Maximálny spínací prúd: | 500 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 21 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 25 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | Trieda IIIA |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN 50131-2-6 Grade 2 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Rozmery: | Ø 26 x 9 mm (s prírubou) |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Výrobca / Značka: | ALARMTECH |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




