- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinkyVIDEO BALUN PFM800B-4K DAHUA
- Kompletné špecifikácie
VIDEO BALUN PFM800B-4K DAHUASkladom16,77 EUR13,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 ks. Cena za balenie ; Štandard: AHD - 5 Mpx, HD-CVI - 8 Mpx 4K UHD, HD-TVI - 5 Mpx, CVBS - PAL, NTSC ; Druh zariadenia: Pasívne ; Počet kanálov: 1 ; Symetrický typ zásuvky: Pružinové svorky ;
| V balení: | 2 ks. Cena za balenie |
| Štandard: | |
| Druh zariadenia: | Pasívne |
| Počet kanálov: | 1 |
| Dosah prenosu videa: | |
| Atenuácia: | |
| CMRR (dB @ 5MHz): | > 60 dB |
| Odpor koaxiálnej zásuvky: | 75 Ω |
| Odpor symetrickej zásuvky: | 100 Ω |
| Typ koaxiálnej zásuvky: | BNC - Zástrčka na kábli / Konektor |
| Symetrický typ zásuvky: | Pružinové svorky |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




