- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinkyVIDEO BALUN TR-1D-UHD*P2
- Kompletné špecifikácie
VIDEO BALUN TR-1D-UHD*P2Skladom3,54 EUR2,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 ks. Cena za balenie ; Štandard: AHD - 8 Mpx 4K UHD, HD-CVI - 8 Mpx 4K UHD, HD-TVI - 8 Mpx 4K UHD, CVBS - PAL, NTSC ; Druh zariadenia: Pasívne ; Počet kanálov: 1 ; Symetrický typ zásuvky: Káblové svorky ;
| V balení: | 2 ks. Cena za balenie |
| Štandard: | |
| Druh zariadenia: | Pasívne |
| Počet kanálov: | 1 |
| Dosah prenosu videa: | |
| Atenuácia: | |
| CMRR (dB @ 5MHz): | 60 dB |
| Odpor koaxiálnej zásuvky: | 75 Ω |
| Odpor symetrickej zásuvky: | 100 Ω |
| Typ koaxiálnej zásuvky: | BNC Zástrčka na kábli |
| Symetrický typ zásuvky: | Káblové svorky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| Rozmery: | 36.5 x 20 x 16 mm |
| Záruka: | Doživotná záruka |
Tovar zaradený v kategóriách





