- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinkyVIDEO BALUN TR-1RJ-HD*P2
- Kompletné špecifikácie
VIDEO BALUN TR-1RJ-HD*P2Skladom5,06 EUR4,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 ks. Cena za balenie ; Štandard: AHD - 8 Mpx 4K UHD, HD-CVI - 8 Mpx 4K UHD, HD-TVI - 8 Mpx 4K UHD, CVBS - PAL, NTSC ; Druh zariadenia: Pasívne ; Počet kanálov: 1 Video, 1 DC ;
| V balení: | 2 ks. Cena za balenie |
| Štandard: | |
| Druh zariadenia: | Pasívne |
| Počet kanálov: | 1 Video, 1 DC |
| Koaxiálna zásuvka pre rozsah napätia 75Ω (CVBS): | 1 Vpp |
| Dosah prenosu videa: | |
| Atenuácia: | |
| Odpor symetrickej zásuvky: | 100 Ω |
| Typy konektorov: | Video - BNC Zástrčka na kábli Napájanie - Zásuvka / Konektor 2.1/5.5 mm |
| Symetrický typ zásuvky: | RJ-45 (8-pin, 4 páry) Zásuvka |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Prevádzková teplota: | -50 °C ... 55 °C |
| Dosah napájania: | Napájanie 12V DC : 150 m @ 110 mA 100 m @ 160 mA 50 m @ 330 mA 30 m @ 550 mA |
| Hmotnosť: | 0.030 kg |
| Rozmery: | 41 x 19.3 x 19.2 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





