- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Spracovanie video signálu
- Video rozdeľovače
- VIDEO ROZBOČKA RV-1/4P
VIDEO ROZBOČKA RV-1/4P
- Kompletné špecifikácie
VIDEO ROZBOČKA RV-1/4PSkladom21,46 EUR17,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: CVBS - PAL / NTSC ; Počet vstupov: 1 ks. BNC ; Počet výstupov: 4 ks. BNC ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | CVBS - PAL / NTSC |
| Počet vstupov: | 1 ks. BNC |
| Počet výstupov: | 4 ks. BNC |
| Pracovné pásmo: | 0 ... 40 MHz (-3dB) |
| Impedancia vstupov: | 75 Ω |
| Impedancia výstupov: | 75 Ω |
| Napájanie: | 12 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | 60 mA |
| Zosilenie : | 0 dB |
| Hmotnosť: | 0.098 kg |
| Rozmery: | 117 x 30 x 80 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




