- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Spracovanie video signálu
- Video rozdeľovače
- VIDEO ROZBOČKA RV-4/8PR
VIDEO ROZBOČKA RV-4/8PR
- Kompletné špecifikácie
VIDEO ROZBOČKA RV-4/8PRSkladom32,53 EUR26,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozbočovač konfigurovateľný užívateľom; Štandard: CVBS - PAL, NTSC ; Počet vstupov: 4 ks. BNC ; Počet výstupov: 8 ks. BNC ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | CVBS - PAL, NTSC |
| Počet vstupov: | 4 ks. BNC |
| Počet výstupov: | 8 ks. BNC |
| Pracovné pásmo: | 0 ... 40 MHz (-3dB) |
| Impedancia vstupov: | 75 Ω |
| Impedancia výstupov: | 75 Ω |
| Konfigurácia výstupov: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | 80 mA |
| Zosilenie : | 0 dB |
| Hmotnosť: | 0.220 kg |
| Rozmery: | 213 x 36 x 93 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





