- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vonkajšie signalizátory
- VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR MR-100B/W
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR MR-100B/W
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR MR-100B/WSkladom42,95 EUR34,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hladina intenzity zvuku: 115 dB ; Maximálny odber prúdu: 500 mA ; Interná záložná batéria: 12 V / 1.2 Ah (súčasť balenia) ; Farba: Biela + Modrý ; Prevádzková teplota: -35 °C ... 55 °C ; Napájanie: 12 V ... 13.8 V DC ;
| Hladina intenzity zvuku: | 115 dB |
| Hlavné vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) |
| Maximálny odber prúdu: | 500 mA |
| Interná záložná batéria: | 12 V / 1.2 Ah (súčasť balenia) |
| Farba: | Biela + Modrý |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 55 °C |
| Napájanie: | 12 V ... 13.8 V DC (napájanie z externého adaptéra) |
| Hmotnosť: | 1.01 kg |
| Rozmery: | 250 x 155 x 67 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





