- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vonkajšie signalizátory
- VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SD-3001-R SATEL
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SD-3001-R SATEL
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SD-3001-R SATELSkladom57,82 EUR47,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hladina intenzity zvuku: 120 dB ; Maximálny odber prúdu: 2100 mA ; Farba: Červená ; Prevádzková teplota: -35 °C ... 55 °C ; Napájanie: 12 V DC ;
| Hladina intenzity zvuku: | 120 dB |
| Hlavné vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) |
| Maximálny odber prúdu: | 2100 mA |
| Interná záložná batéria: | 12 V / 1.2 Ah (nie je súčasťou balenia) |
| Farba: | Červená |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 55 °C |
| Napájanie: | 12 V DC ± 15% |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| Napájanie: | (napájanie z externého adaptéra) |
| Rozmery: | 195 x 300 x 97 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




