- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vonkajšie signalizátory
- VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-4002-O SATEL
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-4002-O SATEL
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-4002-O SATELSkladom66,09 EUR53,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie je vybavené vnútornou, uzatvorenou olovenou záložnou batériou s kapacitou 1.2Ah; Hladina intenzity zvuku: 120 dB ; Farba: Oranžový ; Napájanie: 12 V DC ; Spotreba prúdu: max. 260 mA ; Prevádzková teplota: -35 °C ... 55 °C ;
| Hladina intenzity zvuku: | 120 dB |
| Farba: | Oranžový |
| Napájanie: | 12 V DC ± 15% (napájanie z externého adaptéra) |
| Spotreba prúdu: | max. 260 mA |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Rozmery: | 148 x 254 x 64 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





