- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vonkajšie signalizátory
- VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-4003-O SATEL
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-4003-O SATEL
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-4003-O SATELSkladom51,51 EUR41,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hladina intenzity zvuku: 120 dB ; Farba: Oranžový ; Napájanie: 12 V DC ; Spotreba prúdu: max. 520 mA ; Prevádzková teplota: -35 °C ... 55 °C ;
| Hladina intenzity zvuku: | 120 dB |
| Farba: | Oranžový |
| Napájanie: | 12 V DC ± 15% (napájanie z externého adaptéra) |
| Spotreba prúdu: | max. 520 mA |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.82 kg |
| Rozmery: | 148 x 254 x 64 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





