- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vonkajšie signalizátory
- VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-4006-BL SATEL
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-4006-BL SATEL
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-4006-BL SATELSkladom69,51 EUR56,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hladina intenzity zvuku: 120 dB ; Interná záložná batéria: 6 V / 1.2 Ah (súčasť balenia) ; Napájanie: 12 V DC ; Maximálny odber prúdu: 400 mA ; Farba: Modrý ; Prevádzková teplota: -35 °C ... 55 °C ;
| Hladina intenzity zvuku: | 120 dB |
| Hlavné vlastnosti: | Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) |
| Interná záložná batéria: | 6 V / 1.2 Ah (súčasť balenia) |
| Napájanie: | 12 V DC ± 15% (napájanie z externého adaptéra) |
| Maximálny odber prúdu: | 400 mA |
| Farba: | Modrý |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 1.13 kg |
| Rozmery: | 148 x 254 x 64 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




