- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vonkajšie signalizátory
- VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-500-R SATEL
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-500-R SATEL
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-500-R SATELSkladom39,82 EUR32,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hladina intenzity zvuku: 120 dB ; Napájanie: 12 V DC ; Maximálny odber prúdu: 285 mA ; Prevádzková teplota: -35 °C ... 60 °C ;
| Hladina intenzity zvuku: | 120 dB |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC ± 15% |
| Maximálny odber prúdu: | 285 mA |
| Napájanie: | (napájanie z externého adaptéra) |
| Interná záložná batéria: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| Rozmery: | 300 x 195 x 97 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






