- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vonkajšie signalizátory
- VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-6500-R SATEL
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-6500-R SATEL
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SP-6500-R SATELSkladom60,98 EUR49,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hladina intenzity zvuku: 120 dB ; Farba: Červená ; Prevádzková teplota: -25 °C ... 70 °C ; Napájanie: 12 V DC ; Maximálny odber prúdu: 600 mA ;
| Hladina intenzity zvuku: | 120 dB |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Interná záložná batéria: | ![]() |
| Farba: | Červená |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 70 °C |
| Napájanie: | 12 V DC ± 15% (napájanie z externého adaptéra) |
| Maximálny odber prúdu: | 600 mA |
| Hmotnosť: | 0.760 kg |
| Rozmery: | 298 x 197 x 72 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





