- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vonkajšie signalizátory
- VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SPL-2010-R SATEL
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SPL-2010-R SATEL
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠÍ SIGNALIZÁTOR SPL-2010-R SATELSkladom49,92 EUR40,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hladina intenzity zvuku: 120 dB ; Maximálny odber prúdu: 550 mA ; Prevádzková teplota: -35 °C ... 60 °C ; Napájanie: 12 V DC ;
| Hladina intenzity zvuku: | 120 dB |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Maximálny odber prúdu: | 550 mA |
| Interná záložná batéria: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 60 °C |
| Napájanie: | 12 V DC ± 15% (napájanie z externého adaptéra) |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Rozmery: | 300 x 195 x 97 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





